2010 – MIG 21 v KMC Krnov

Dne 16. řijna v krnovském Kofola Music Clubu vystoupila známá hudební formace MIG21. Na akci jsem jako fotograf samozřejmě nemohl chybět a přináším Vám tedy fotoreport z průběhu koncertu. Atmosféra koncertu postupně gradovala a proměnila se ve vynikající show, ke které mimo ostatních účinkujících a publika přispěl zejména velmi svérázný frontman kapely MIG21, proslulý filmový “samotář”, znalec Instrumentálek a pojídač koláčků Jiří Macháček. Ten se svou kapelou dokáže svou retropopovou taneční náladou strhnout i ty nejzarytější pesimisty a ještě je mnohdy přimět k tanci.

Mig 21 je česká retro-popová hudební skupina založená roku 1998. Působí ve složení Jiří Macháček-zpěv, Honza Hladík-bicí, Tomáš Polák-kytara, Pavel Hrdlička-trubka, klávesy a Tomáš Kurfurst-baskytara. Debutovým albem kapely se stala placka “Snadné je žít” (2001). Druhé album pak “Udělalo se nám jasno” (2002), kde pilotní singl „Tančím “, posouvá tvorbu nenapravitelných recesistů zase „o notný kus dál “.

Pojďme na to …

panoramatický snímek publika těsně před koncertem – KLIKNUTÍM ZVĚTŠÍTE

kapela a její stage plán


Jirka Macháček

Honza Hladík

Pavel Hrdlička

Tomáš PolákTomáš Kurfurst


Kapela tentokrát přibrala i hostující muzikanty vokalisty(ky) a tanečníky z řad krnovského publika…

Tak, vážení návštěvnící mého webu, to je vše. Budu rád za Vaše komentáře, přípomínky, náměty apod. TAKŽE PIŠTE!

Příspěvek byl publikován v rubrice Reportáž se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>